Inne usługi w województwo lubelskie, Polska
Najbliższe usługi
Stacja ładująca
- Bus ZTM Lublin - ZTM Lublin
Żeglarska - Bus ZTM Lublin - ZTM Lublin
- Bus ZTM Lublin - ZTM Lublin
- Bus ZTM Lublin - ZTM Lublin
- Bus ZTM Lublin - ZTM Lublin
- Bus ZTM Lublin - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Lawendowa - Bus ZTM Lublin - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Zbożowa - GreenWay - dostęp publiczny - opłata
Aleja Unii Lubelskiej, 2
Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 09:00-20:00 - GreenWay - opłata
Aleja Wincentego Witosa, 32
Telefon: +48 58 325 10 77
Level -1, zone L35
Godziny otwarcia: 24/7 - GreenWay - Hotel Kmicic Kraśnik - GreenWay - opłata
Telefon: +48 58 325 10 77
Godziny otwarcia: 24/7 - GreenWay - IKEA Lublin - GreenWay - GreenWay - opłata
Telefon: +48 58 325 10 77
Godziny otwarcia: 24/7 - GreenWay - Lublin Plaza - GreenWay - GreenWay - opłata
Lipowa, 13
Telefon: +48 58 325 10 77
Godziny otwarcia: 24/7 - GreenWay - Olivia Ryki - GreenWay - opłata
Telefon: +48 58 325 10 77
Godziny otwarcia: 24/7 - MOSiR Aqua - PGE Nowa Energia
Aleje Zygmuntowskie - MOSiR Bystrzyca - PGE Nowa Energia
- NOXO. - dostęp publiczny - opłata
3 Maja, 13
Na parkingu podziemnym
Godziny otwarcia: 05:00-22:00 - Tesla Supercharger - Tesla, Inc. - opłata
- ZTM Lublin - prywatny dostęp
Granitowa - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Granitowa - ZTM Lublin Bus - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Józefa Franczaka "Lalka" - ZTM Lublin Bus - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Józefa Franczaka "Lalka" - -
Peowiaków - - - PGE
Garbarska, 21 - - - GreenWay
- - - GreenWay
Graniczna - - - PGE Nowa Energia
Kazimierza Wielkiego - - - Orlen
Lubelska - - - Revnet
Aleja Wincentego Witosa - - - Nexity
Stanisława Augusta Poniatowskiego, 2A - -
- - - G&G Auto Lublin
- - - Zamek Janów Podlaski
Zamkowa - - - Zamek Janów Podlaski
Zamkowa - - - Orlen - opłata
Głęboka - - - Bricoman - dostęp publiczny - opłata
- - - dostęp publiczny
Warszawska, 14 - - - Elzab - dostęp publiczny
- - - Elzab - dostęp publiczny
- - - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Wróbla - - - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Kacza - -
Hetmańska - - - dostęp publiczny
- - - Powerdot - dostęp publiczny
Rondo Unii Europejskiej - - - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Gazowa - - - ZTM Lublin - prywatny dostęp
Gazowa - - - Powerdot
Samodzielnej Grupy Opereracyjnej "Polesie", 4 - - - PowerDot
Aleja Jana Pawła II
Godziny otwarcia: 24/7
Zegar
- Połowa drogi pomiędzy Lublinem a Zamościem
- Wieża Zegarowa
Niepodległości, 13B - Włodawski Zegar Słoneczny
Rynek, 4 - zegar słoneczny
Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 2 - -
Akademicka - -
Lwowska, 35 - -
Lwowska, 18 - -
Tadeusza Kościuszki - -
Plac Dworcowy - -
- -
Plażowa - -
Szkolna - -
- -
Plac Wolności, 43 - -
Kościelna, 96 - -
Ludwika Hirszfelda - -
- -
- -
Plac Tadeusza Kościuszki - -
Rynek II
Woda pitna
- pompa wodna - MPWiK - dostęp publiczny
Floriańska, 10 - Studnia
- Wodopój " Koziołek "
Walerego Wróblewskiego, 1 - -
- -
Cmentarna, 30 - -
- -
Niepodległości - -
Plac Wyzwolenia - -
Marii Konopnickiej
Osiedlowa pompa ręczna abisynka - -
- -
Krakowskie Przedmieście, 27 - -
Kasztelańska, 3 - -
Stefana Okrzei, 125 - - - MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie - dostęp publiczny - bez opłaty
- -
Długa - -
Przesmyk, 9 - -
Wspólna, 22 - -
Bolesława Prusa - -
Seweryna Sierpińskiego - -
- -
Nowomiejska, 9 - -
Lipowa - -
Aleja Mała - -
- -
Generała Józefa Kustronia - -
Maksymiliana Chmielarczyka - -
- -
Józefa Ignacego Kraszewskiego - - - dostęp publiczny
- -
Biała - -
Armii Krajowej - -
Bulwarowa - -
Lipowa, 15b - -
- - - WOD-KAN - bez opłaty
- -
Stanisława Moniuszki, 47 - -
Wojska Polskiego - - - dostęp publiczny
- -
Nałęczowska - - - MPWiK - dostęp publiczny
Wyzwolenia - - - MPWiK - dostęp publiczny
Łęczyńska, 17 - - - MPWiK - dostęp publiczny
Wyzwolenia, 189 - -
Budrysów - -
Gminna, 24 - - - dostęp publiczny
Aleja Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 - -
Aleja Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 - -
Rynek - - - dostęp publiczny - bez opłaty
- -
- -
Księdza Michała Słowikowskiego, 4 - -
Ciepła, 22 - - - dostęp publiczny
Ceglana - - - dostęp publiczny
Włościańska, 16 - - - dostęp publiczny
Przeskok - - - dostęp publiczny
Dzierżawna - -
Zaciszna, 16 - -
Dąbrowska, 21 - - - dostęp publiczny
Próżna, 8 - - - dostęp publiczny
Kwiatowa, 3 - -
Pawia, 14 - - - Hydrofornia
Laski, 19 - - - dostęp publiczny
Gazowa - - - dostęp publiczny - bez opłaty
Dworcowa
Fontanna
- Dry Plaza
Rynek - Dydaktyczny ogród wodny
Aleja Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 - Foczka
Profesora Antoniego Gębali, 6 - Fontanna
Rynek - Fontanna
Bus - Fontanna
Rynek, 25 - Fontanna "Dry Plaza"
Plac Rynek - Fontanna "Syrenka''
Zielona - Fontanna Dry Plaza
Czworobok, 30 - Fontanna Dry plaza w Łęcznej
Plac Kościuszki - Fontanna Multimedialna
Bialska - Fontanna na Rynku w Lubartowie
Rynek I, 12 - Fontanna Posadzkowa
Strażacka - Fontanna Trzech Kultur
Czworobok, 39 - Fontanna w kształcie Polski
Niepodległości, 2 - Fontanna w Woli Uhruskiej
Parkowa - Fontanna z miedzianym modelem wieży ciśnień
Plac Wolności - Galopujące konie
Plac Partyzantów, 9 - Głowa Lwa
Aleje Racławickie, 42 - kaskada
Spokojna, 2 - kaskadowa
- Koziołek w Jeansach
Okopowa, 1 - Kozłówka
- Mała Dry Plaza
Plac Kościuszki - multimedialna
- nieczynna fontanna
Szarych Szeregów - Trzy Amfory
Stanisława Szpinalskiego - Źródełko św. Jana z Dukli
Willowa, 17 - źródło Celiński
Aleja Grabowa - -
3 Maja - -
Plac Gdański - -
Rynek - -
Błażeja Dzikowskiego - -
Błażeja Dzikowskiego - -
Lubelska - -
Staropijarska - -
Janowska - -
Rynek Stary - -
Plac Wolności - -
- -
Szkoły Podchorążych Lotnictwa - -
- -
plac Ludwika Solskiego - -
- -
Plac Wyzwolenia - -
- -
Lubelska - -
Lubelska - -
Suchyńska - -
- -
Plac 3 Maja - -
Bernarda Moranda - -
- -
Nowy Rynek - -
Jana Zamoyskiego - -
- -
Plac Anny Jabłonowskiej - -
Mariana Langiewicza - -
Marszałka Józefa Piłsudskiego - -
Rynek - -
11 Listopada - -
Rynek - -
Lubelska, 24 - -
- -
- -
Przyjaźni - -
- -
Lubelska - -
Jana Pawła II - -
- -
- -
- -
- -
- -
Nowa - -
- -
- -
Lubelska, 23a - -
3 Maja - -
Tadeusza Kościuszki - -
- -
Stary Rynek, 16 - -
Stary Rynek - -
Rynek, 10 - -
- -
Wyzwolenia - -
Rynek - -
- -
Krakowskie Przedmieście, 29 - -
- -
Niepodległości - -
Plac Mieczysława Siekluckiego - -
- -
Rondo NSZZ „Solidarność” - -
Dzbenin, 2b - -
- -
- -
Obrońców Pokoju, 1a - -
Jana Zamoyskiego - -
- -
Aleja Królewska
Cmentarz
- "Kierkut"
Wojska Polskiego - Cmendarz Prawosławny w Holi (christian - orthodox) 22-244 Hola
- Cmentarz (zal. 1846)
- Cmentarz Ewangelicki (christian - lutheran)
Ewangelicka - Cmentarz ewangelicki kantoratu Wytyczno z XIX-XX wieku (christian - lutheran)
- Cmentarz Jeńców Radzieckich
- Cmentarz Kolonistów Niemieckich w Antoninie Starym (christian) 21-136 Stary Antonin
- Cmentarz Parafii Opatrzności Bożej
- Cmentarz prawosławny w Kijowcu (christian) 21-512
- Cmentarz przycerkiewny (christian - orthodox)
Cerkiewna, 3 - Cmentarz Starowierców w Holi (christian - orthodox)
- Cmentarz Wojenny z okresu I Wojny Światowej
- Cmentarz wojenny żołnierzy poległych w I WŚ
- Dawny cmentarz przykościelny z 1325 roku (christian - roman_catholic)
Kościelnisko - Lapidarium (christian)
- Nowy cmentarz parafialny w Jabłoniu (christian - roman_catholic)
Kościelna 21-205 Jabłoń
Telefon: +48 83 356 00 42 - Stary cmentarz parafialny w Jabłoniu (christian - roman_catholic)
- Wojenny z I w. św.
- -
Śląska - - (christian - orthodox)
- - (christian - roman_catholic)
- -
Rudnik - - (jewish)
Marii Konopnickiej
Nowy cmentarz żydowski w Biłgoraju - -
- - (jewish)
- - (christian)
- - (christian)
- -
- - (christian - roman_catholic)
- -
Królewska - - (christian - orthodox) 21-542 Nosów
- - (christian - orthodox)
dawny cmentarz prawosławny - - (christian)
- - (christian)
Zamkowa - - (christian)
- -
Lody
- Al Ponte
Grodzka, 21 - Amore Mio
Aleja Kazimierza Bryńskiego - Bialska Manufaktura Lodów
Nowy Rynek, 7a - Bosko
Krakowskie Przedmieście, 4 Lublin
Godziny otwarcia: Mo 12:00-20:30; Tu-Th 10:00-20:30; Fr,Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:30 - Bosko
Krakowskie Przedmieście, 61
Godziny otwarcia: Mo 12:00-19:00; Tu-Fr 09:00-19:00; Sa,Su 10:00-19:00 - Bosko
Kapucyńska, 2
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-19:00; Sa,Su 09:00-19:00 - Bosko
Icchoka Lejba Pereca, 18 - Cafe Lodziarnia
11 Listopada, 8 - Caffe Mocca
Lwowska, 20 22-600 Tomaszów Lubelski
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-20:00 - Caffe Mocca
Kościelna, 1 22-600 Tomaszów Lubelski - Cukiernia Avanti
Plac Anny Jabłonowskiej, 47
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-21:00 - Cukiernia Pawłowski
1 Maja, 7 24-150 Nałęczów
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-18:00 - Dolce Gusto
Nadbystrzycka, 25 - Fantazja
Cieszkowizna, 39
Godziny otwarcia: Mo-Sa 10:00-19:00; Su 09:30-19:30 - Frops
Rynek, 23 - Gelato Cafe
Plac Zamkowy, 2a - Gelato Cafe
Krakowskie Przedmieście, 32 - Grycan
Aleja Unii Lubelskiej, 2 20-108 Lublin
Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 09:00-20:00 - Grycan
Aleja Wincentego Witosa, 32 20-315 Lublin
Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 09:00-20:00 - Grycan
Lipowa, 13 - Grycan
Rejowiecka, 42C
Godziny otwarcia: Mo-Sa 09:00-21:00; Su off - Jagoda
Sądowa, 12 - Karmel
Tadeusza Kościuszki, 67 - Lodo Lato
1 Maja, 33 - Lodorożec
Godziny otwarcia: Mo-Su 12:00-18:00 - Lody
Centralna, 1 24-100 Puławy - Lody
Polskiego Czerwonego Krzyża, 4
Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00 - Lody
Armii Krajowej - Lody Bosko
Tomasza Zana - Lody Carte Dor
Turystyczna - Lody CROCO
Turystyczna - Lody Gofry Naleśniki Shake Granita
Shark Village, IV-183 22-200 - Lody jak Dawnej
Plac Wolności, 43 21-200 Parczew - Lody miętowe
Zamkowa, 4 - Lody Naturalne
11 Listopada, 8 21-200 Parczew - Lody Pani Czarnej
Wincentego Witosa, 23 22-200 Włodawa - Lody Rynek
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 2 - Lody Schöller
Turystyczna - Lody sopelkowe
Plac Zamkowy, 2 - Lody Tajskie - Ice Rolls
Turystyczna - Lody tajskie, Gofry, Świderki
Shark Village - Lody Tradycyjne
Wesoła, 14 - Lody Tradycyjne - Niebo W Gębie
Stanisława Poniatowskiego, 1 08-500 Ryki - Lody Tradycyjne Produkcja i Sprzedaż Krystyna Romaniuk
Fabryczna, 10 21-580 Wisznice - Lody u Jagody
Dolina Ciemięgi - Lody włoskie
Bus - Lody Włoskie
Plac Anny Jabłonowskiej, 13 21-150 Kock - Lody z jajem
Stanisława Staszica, 1
Godziny otwarcia: Mo-Su 11:00-19:00 - Lody z Podlasia
- Lody Z Tradycją 58 Lat
Rynek, 9C - Lody Świderki Amerykańskie
Promenada nad Jeziorem Białym - Lodziarnia Bębnik
Stefana Żeromskiego, 2 22-600 Tomaszów Lubelski
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-21:00 - Lodziarnia Pcion
Lwowska, 14a Chełm - Lodziarnia Raj dla Lodożerców
Chełmska, 14 - Lodziarnia Tradycyjna Gastronomia
Turystyczna, IX-34 22-200 - Loodek
Plac Wolności, 17
Godziny otwarcia: Mo-Su 10:00-19:00 - Magdalenka
Plac Wolności, 5
Godziny otwarcia: Mo-Th 10:00-20:30; Fr-Su 10:00-21:00 - Manufaktura
Lubelska, 30 - Mniami
- Na Lody - produkcja własna Centrum
Turystyczna - Nieziemsko
- Pcion - Lody Tradycyjne
Księcia Andrzeja Sanguszki, 1 - Poczekalnia
Archidiakońska, 6 - Podolanka - Wyroby Garmażeryjne
Lubelska, 59 21-080 - Przystań Spławy
- Rarytas
Lubelska - Sklep Syberia
Turystyczna - Smaki lata
Rynek, 108 22-120 Wojsławice
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-19:00 - Słodki zakątek
Lotnicza - Słodkie Bistro
Kapucyńska, 6
Godziny otwarcia: Tu-Su 10:00-20:00 - Słodko
Plac Zamkowy, 4 - U Asi i Kasi
Lubelska, 14 - U Asi i Kasi
Tarnogrodzka, 5 - U Lodziarzy
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-21:00; Sa 09:00-21:00; Jan 29,Apr 02,Apr 30,Jun 25,Aug 27,Dec 17 Su 09:00-20:00 - Uczciwa Gałka
Armii Krajowej, 4a
Godziny otwarcia: Mo-Su 09:00-18:00 - Wyrób i Sprzedaż Lodów Duławscy
Stanisława Staszica, 12 22-500 Hrubieszów
Telefon: +48 84 696 23 98 - Wytwórnia lodów tradyjnych
Plac Doktora Edwarda Łuczkowskiego, 5 - Złota Pszczoła - Lody Sławatyckie - Gabriel Semeniuk
Czworobok, 34;35 22-200 Włodawa
Godziny otwarcia: closed - Świderek Goferek
Turystyczna, IV-188 22-200 - -
Rynek, 1 24-160 Wąwolnica - -
- -
- -
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00, Sa-Su 10:00-19:00 - -
Rynek, 4b 22-107 Sawin
Godziny otwarcia: 11:00-18:30 - -
- -
Plac Wolności, 7 - -
Plac Wolności, 19 - -
Wacława i Zofii Nałkowskich, 323 - -
Henryka Sienkiewicza, 1 - -
Spokojna, 1 - -
Zamojska, 10 - -
Aleksandry Wachniewskiej, 3 - -
Zamojska, 8A - -
Antoniego Słomkowskiego, 6 20-492 Lublin - -
Stanisława Augusta Poniatowskiego, 3a - -
Sadowa, 3 - -
Krężnicka, 138 20-518 Lublin - -
- -
Stanisława Poniatowskiego, 28 08-500 Ryki - -
Aleja Józefa Piłsudskiego - -
Rynek
- Babski Rynek
Przechodnia - Baltona
Generała Tadeusza "Bora" Komorowskiego - Bazar
Tadeusza Kościuszki - Bazar
Wisznicka - Bazar nad Wisłą
Sadowa - Brzeski
- Duży Targ
- Giełda Mokre
Godziny otwarcia: su 06:00-11:00 - Giełda na Kresowej
- Giełda Towarowa
- Hala Targowa
Plac Wolności, 43 - Hala Targowa "Piaskowa"
Piaskowa, 7 24-100 Puławy
Godziny otwarcia: Mo-Fr 06:00-18:00; Sa 06:00-15:00 - Hala Targowa (Miejsce Zbiórki Środków Pomocy dla Uchodźców z Ukrainy)
Spółdzielcza, 2d 22-540 Dołhobyczów
Telefon: 785 209 061;609 396 454 - Mały ryneczek
- Mały Rynek
Księcia Andrzeja Sanguszki 22-200 Włodawa - Mały Targ
Ogrodowa, 6 - Mój Rynek
- Miejski plac targowy
Godziny otwarcia: Tu,Fr 06:00-13:00 - Miejski Plac Targowy „Mój Rynek”
- Murek Kwiatowy
Krakowskie Przedmieście - Plac targowy
- Plac targowy
15 Pułku Piechoty "Wilków" - Plac targowy
Godziny otwarcia: We - Plac Targowy
- Plac targowy
- Plac Targowy
Aleja Młodości - Plac targowy Gminy Jabłonna - Gmina Jabłonna
- Plac targowy Gminy Jabłonna - Gmina Jabłonna
- Rynek Hurtowy Elizówka
Telefon: +48817568106
E-mail: bok@elizowka.pl - Sklep Całodobowy
Kolejowa, 68
Godziny otwarcia: 24/7 - Targ
3 Maja - Targ
Generała Leopolda Okulickiego, 6F - targ
Generała Mieczysława Smorawińskiego - Targ
Godziny otwarcia: Th - Targ "Bazar"
Targowa - Targ "Bronowice"
Krańcowa - Targ "Pod Zamkiem"
- Targ "Pod Łabędziem"
Stanisława Augusta Poniatowskiego
Godziny otwarcia: Mo 06:00-12:00 - Targ "Tatary"
- Targ "Wileńska"
Wileńska - TARG - Pocztowa
Pocztowa, 8b - Targ Globus
Filaretów, 44 20-609 Lublin - Targ Milejów
Fabryczna, 2 21-020 Milejów-Osada - Targ na Ruskiej
Ruska - Targ osiedlowy
Braci Wieniawskich, 7a - Targ rolny
Targ rolny - Targ w Gościeradowie
- Targ w Skierbieszowie
Zielona - Targ w Uchaniach
Przemysłowa
Godziny otwarcia: Fr - Targ w środy
Armii Krajowej - Targ warzywny
Cicha, 5 - Targowica 22-500 Hrubieszów
- Targowisko
Ruska - Targowisko
Generała Henryka Dąbrowskiego 23-400 Biłgoraj
Godziny otwarcia: Th 06:00-12:00; Sa 06:00-12:00 - Targowisko - Urząd Gminy
Rynek, 18 22-107 Sawin - Targowisko "Mój Rynek"
- Targowisko "Mój Rynek"
- Targowisko - Mój Rynek w Kodniu
Spółdzielcza - Targowisko Gminne
- Targowisko Gminne Mój rynek 21-404 Trzebieszów Drugi
- Targowisko Lutosławskiego
Witolda Lutosławskiego, 1b - Targowisko miejskie
Brzozowa, 9 - Targowisko miejskie - UM Ostrów Lubelski
Pod Lipami 21-110 Ostrów Lubelski
Godziny otwarcia: Th 5:00-11:00 - Targowisko miejskie - Nieruchomości Puławskie
Dęblińska, 22 24-100 Puławy
Godziny otwarcia: We 08:00-15:00 - Targowisko miejskie - Nieruchomości Puławskie
- Targowisko Miejskie
Ogrodowa - Targowisko miejskie - Nieruchomości Puławskie
- Targowisko miejskie
- Targowisko Miejskie "Mój Rynek"
Lubelska - Targowisko Miejskie Mój Rynek - Urzad Miejskiw w Bychawie
Lubelska, 8 23-100 Bychawa - Targowisko Miejskie Mój Rynek - Urząd Miejski w Bychawie
Lubelska, 8 23-100 Bychawa - Targowisko miejskie Sławin
Tarasowa 20-819 Lublin - Targowisko miejskie w Kocku - Gmina Kock
Polna 21-150 Kock - Targowisko Piłsudskiego
Koszykowa - Targowisko Popiełuszki
Księdza Jerzego Popiełuszki - Warzywa i Owoce
Cypriana Kamila Norwida
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:00; Sa 07:00-14:00 - Zielony Rynek
Chocimska - -
Zachodnia - - - dostęp publiczny - bez opłaty
Krótka
Godziny otwarcia: 24/7 - -
Sportowa - -
Ignacego Jana Paderewskiego, 8a - -
Wojciecha Żywnego - -
Ludna, 13 - -
- -
Braci Wójcickich, 3a 21-010 Łęczna - -
- -
- -
Jutrzenki, 2a - -
Łukowska - -
Targowa - -
Targowa - -
Targowa, 11 - -
Kościelna, 3A
Godziny otwarcia: Mo-Sa 08:00-13:00, PH closed - -
Targowa - -
Targowa, 6 - -
Targ w Krzywdzie - -
Bukowa - -
- -
- -
Lubelska - -
Lubelska, 52
Więzienie
- Areszt Śledczy
Stanisława Augusta Poniatowskiego - Areszt Śledczy w Lublinie
- Schronisko dla Nieletnich w Dominowie - Ministerstwo Sprawiedliwości 20-388 Dominów
Telefon: +48 817518741
E-mail: sekretariat@dominow.sdn.gov.pl - Zakład Karny
- Zakład Karny
- Zakład Karny
- Zakład Karny
Prosta, 33 21-500 Biała Podlaska - Zakład Karny Oddział Zewnętrzny w Zabłociu - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Lublinie 21-509 Zabłocie
- Zakład Karny w Opolu Lubelskim
Owocowa, 7 24-300 Opole Lubelskie - Zakład Karny we Włodawie
- -
Budynek publicznego
- Administracja os. Przyjaźni
Przyjaźni, 10a - Administracja osiedla
Kresowa, 9 20-215 - Biuro Paszportowe
- Centrum Kultury i Promocji
Aleja Niepodległości, 44 Kraśnik - Dom Pomocy Społecznej
- KRUS
Gminna, 45 22-400 Zamość - Miejski Urząd Pracy
Niecała, 14 20-080 Lublin - Oczyszczalnia Ścieków Snopków Snopków
- Pałac Łopuskich
Rolna, 2 22-105 Srebrzyszcze - Starostwo Powiatowe w Zamościu
Telefon: 84 53 00 911
E-mail: starostwo@powiatzamojski.pl
Godziny otwarcia: Mo-Th 07:30-15:30;Fr 08:00-16:00 - Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie
Promienna, 4 22-400 Zamość - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu
Jana Kilińskiego
Telefon: +48846412244
E-mail: auto@word.zamosc.pl
Godziny otwarcia: Mo-FR 7:30-15:30 - Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Jana Kiepury, 2 22-400 Zamość - Zarząd cmentarza
Braterstwa Broni, 147 22-400 - Zarząd Dróg Grodzkich
Jana Kilińskiego, 86 22-400 Zamość - Zarząd Dróg Powiatowych w Krasnymstawie
Józefa Ignacego Krasickiego, 1 22-300 Krasnystaw - Świetlica 23-206
- -
Kresowa, 9 - -
Kresowa, 9 - -
Akacjowa, 4A - -
- -
Janowska, 73A
Recykling
- Ekopak
Metalurgiczna, 9B 20-234 Lublin - LOBO Skup makulatury
Generała Franciszka Kleeberga - Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A.
Kuźnicza, 15
firma odbierająca odpady przemysłowe oraz wykonująca badania czynników szkodliwych na stanowiskach pracy - P.H. MIROM skup złomu i materiałów wtórnych
Telefon: +48535977864 - Pojemnik na odzież używaną - Polski Czerwony Krzyż
Macieja Rataja, 2 - Pojemnik na odzież używaną - Polski Czerwony Krzyż
Wesoła - Pojemnik na odzież używaną - Polski Czerwony Krzyż
Spacerowa, 1 - Pojemnik na odzież używaną - Polski Czerwony Krzyż
Spacerowa, 1 - Pojemnik na odzież używaną - Polski Czerwony Krzyż
Jana Brzechwy - Pojemnik na odzież używaną - Polski Czerwony Krzyż
Włosiankarska - PSZOK
Kazimierska - PSZOK - ZUK Puławy
- PSZOK
Metalurgiczna, 13k Lublin
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 - PSZOK - ZUK Kurów
- PSZOK - Gmina Żyrzyn
- PSZOK - Gmina Janowiec
Godziny otwarcia: Fr 11:00-15:00 - Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych I
Droga Męczenników Rotundy, 2 22-400 Zamość
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-15:00 - Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych II
Aleje 1 Maja, 16 22-400 Zamość - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Obwodowa, 7 23-200 Kraśnik - Punkt Selektywnej Zbiórki Odppadów Komunalnych - Ekoland
Graniczna, 3 23-204 Kraśnik - Skup złomu
- Skup złomu
Grzegorza Piramowicza, 28 - Skup złomu
Aleja Kraśnicka, 217a 20-718 Lublin - Sortownia śmieci Kom-Eko
- T-Gaz. Skup surowców wtórnych.
Maurycego Klemensa Zamoyskiego - Wysypisko śmieci
- Zakład przetwarzania odpadów komunalnych
- Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych - Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Chełmie
Dorohuska, 70 22-105 Srebrzyszcze
Telefon: +485605020 - Złomtrans
Kolejowa - Złomtrans
Dęblińska - Śmietnik
Nadbystrzycka, 87a - -
Czwartek, 3 - -
śmietnik - -
Szmaragdowa - -
- -
Lędzian, 51a - -
Jemiołowa, 47 - -
- -
Tomasza Strzembosza, 5a - -
Wojciecha Kiwerskiego - -
Krótka - -
- -
Dziewanny - -
Dziewanny - -
Dziewanny - -
Dziewanny - -
Jastrzębia - -
- -
Zakościelne - -
Błażeja Dzikowskiego - -
- -
- -
Nadbystrzycka - -
Nadbystrzycka, 95 - -
Generała Witolda Urbanowicza
Godziny otwarcia: 24/7 - -
- -
- -
- -
- -
- -
Słoneczna - -
- -
- -
Strażacka, 7 - -
Ułanów - -
Aleja Wincentego Witosa - -
Zygmunta Augusta - -
- -
- -
Zygmunta Augusta - -
Zygmunta Augusta - -
Zygmunta Augusta - -
Generała Stanisława Skalskiego - -
Generała Witolda Urbanowicza - -
Generała Witolda Urbanowicza
Godziny otwarcia: 24/7 - -
Krańcowa, 107b - -
- -
Wilhelma Orlik-Rückemanna - -
Franciszka Kleeberga - -
Biskupa Mariana Fulmana - -
Zbożowa - -
Zbożowa - - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
Księdza Ludwika Zalewskiego, 1 - - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
Księdza Ludwika Zalewskiego, 7 - -
Jacka Woronieckiego - -
Pogodna - - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
Księdza Ludwika Zalewskiego, 7 - - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
Księdza Ludwika Zalewskiego, 5 - - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
Antoniego Słomkowskiego - - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
Księdza Ludwika Zalewskiego - - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
- - - SUEZ Wschód Sp. z o.o.
Jacka Woronieckiego - -
Antoniego Słomkowskiego - -
Jantarowa - -
Antoniego Słomkowskiego - -
Różana - -
Kasztanowa, 7 - -
- -
Bluszczowa - -
Promykowa - -
Parkowa
Schron
- (null)
- Altana Grillowa
Miejsce do grillowania, Spędzania czasu ze znajomymi, Organizowania eventów - Altana Sutiejsk 22-448
Miejsce Przyjazne Rowerzystom Altana Sutiejsk to obiekt turystyczny rekonendowany przez Green Velo. Jest to historyczne miejsce znajdujące przy Grodzisku Sutiejsk z okresu X wieku. Znajduje się tu zabytek archeologiczny. - BUS
- BUS
- Dla koni
- GreenVelo
- Kowalin
- Kowalin
- MOR
- MOR
Ceramiczna - OSP
- OSP
- Poczekalnia
Aleja Jana Pawła II, 111 - Różanka Skrzyżowanie I
Czartoryskich - Różanka Szkoła
Czartoryskich - Różanka Szkoła
Czartoryskich - Rondo Geodetów NŻ 01 - ZTM Lublin
Antoniny Grygowej - Rynek I
Rynek - Rynek II
Rynek - Spławy Drugie
- Spławy Drugie
- Stawki Skrzyżowanie I
- Suszno Skrzyżowanie
Różaniecka - Szałas
- Szuminka Wieś
- Wózki
Droga Męczenników Majdanka - Wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
- wózki
Lwowska - wózki - Lidl
- Wiata
- Wiata
- wiata - Nadleśnictwo Lubartów
- Wiata piknikowa
- Wiata przy Trojstyku
- Wodowskaz na rzece Bug 378,3km we Włodawie
- ZTM Lublin
Księdza Jerzego Popiełuszki - ZTM Lublin
Księdza Jerzego Popiełuszki, 22 - Ławeczka edukacyjna
Armii Krajowej - Ścieżka Przyrodnicza "Czarny Las" - Nadleśnictwo Radzyń Podlaski
Ścieżka przyrodnicza "Czarny Las" - Ścieżka Przyrodnicza "Czarny Las" - Nadleśnictwo Radzyń Podlaski
- -
- -
Biłgorajska, 5 - -
- -
Nowa - -
- -
- -
- -
Bartnicza - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Racławicka - -
Sokalska - -
Rzemieślnicza, 1 - -
Partyzantów, 11 21-110 Ostrów Lubelski - -
Droga Męczenników Majdanka - -
- -
Głęboka, 37 - - - ZTM Lublin
Metalurgiczna - -
Aleje Racławickie - -
Aleje Racławickie - - - ZTM Lublin
- - - ZTM Lublin
Aleje Racławickie, 21 - - - ZTM Lublin
Aleje Racławickie, 21 - -
Plac Wyzwolenia - -
Krężnicka - -
Aleja Lotników Polskich - -
Aleje Racławickie - - - Powiat Lubartów
- -
Stanisława Moniuszki - -
- -
- -
- -
- -
- -
- - 21-110
- -
- -
- -
- -
- -
Brzeska
Prysznic
- Prysznic
- -
- - - opłata
Godziny otwarcia: 24/7 - -
- -
- - - dostęp publiczny - bez opłaty
- - - dostęp publiczny - bez opłaty
- - - dostęp publiczny
- - - opłata
Instrument społeczna
- "A w sercu maj..."
- Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta
Zielona, 3 20-082 Lublin - Caritas - Paweł Zazuniak
Telefon: +48 511 899 364
E-mail: zazuniak@caritas.pl - Caritas Diecezji Siedleckiej - Paweł Zazuniak
Telefon: +48 511 899 364
E-mail: zazuniak@caritas.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30 - Caritas Diecezji Siedleckiej - Paweł Zazuniak
Kościelna, 77
Telefon: +48 511 899 364
E-mail: zazuniak@caritas.pl - Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej - Marcin Jakubiak
Jana Matejki, 21
Telefon: +48 512 272 125
E-mail: jakubiakm1000@gmail.com - Centrum aktywizacyjne dla osób niepełnosprawnych
Adama Mickiewicza, 1
Centrum aktywizacyjne dla osób z niepełnosprawnością umysłową w Tomaszowie Lubelskim - Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 2 - Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie
Gospodarcza, 7 20-211 Lublin - Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 3
Niecała, 16 20-080 Lublin
Telefon: 81 466 52 98 - Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 4 - Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie
Pozytywistów, 16 20-639 Lublin
Telefon: 81 466 55 64 - Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne - Gmina Łabunie 22-437 Bródek
- Centrum Usług Socjalnych - Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie
Lwowska, 28 - Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży - Starostwo Powiatowe w Zamościu
Osiedlowa, 7 22-437 Łabunie
Telefon: +48 84 611 30 12 - Dom Dziecka "Nowy Dom" w Przybysławicach - Powiat Lubelski 21-080
- Dom Dziecka im. Janusza Korczaka
Sieroca, 15 20-089 Lublin - Dom Dziecka w Siedliszczu
Szkolna, 66 - Dom Księży Emerytów - Archidiecezja Lubelska
Bernardyńska, 7 20-109 Lublin - Dom Księży Seniorów (christian - roman_catholic)
Tarnogrodzka, 4 23-400 Biłgoraj - Dom Młodzieży SOS w Lublinie - Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
Jutrzenki, 1 20-538 Lublin - Dom opieki 23-465
- Dom Opieki "Tutela" 20-515
- Dom Opieki Dla Seniorów - Pensjonat Turzyna
Telefon: +48667513777
E-mail: turzyna@wp.pl - Dom Opieki Im. Św. Brata Alberta
Ogrodowa, 4 20-075 Lublin
Telefon: +81 532-11-77 - Dom Opieki im. św. Brata Alberta w Bychawie - Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim
Piotra Ściegiennego, 25 23-100 Bychawa - Dom opieki PROMYK
Mikołaja Reja, 55 B 20-458 Lublin
Telefon: +48 81 743 80 58
E-mail: promyk@onet.pl - Dom opieki społecznej
- Dom opieki- Comfort Place Lublin
- Dom Pomocy Społecznej
Unicka, 7 21-110 Ostrów Lubelski
Telefon: +48 81 852 14 21
E-mail: dpsostrow@op.pl - Dom Pomocy Społecznej
- Dom Pomocy Społecznej
- Dom Pomocy Społecznej "Betania"
Aleja Kraśnicka, 223 20-718 Lublin - Dom Pomocy Społecznej "Kalina"
Kalinowszczyzna, 84 20-201 Lublin - Dom Pomocy Społecznej "Pod Modrzewiami"
Telefon: +48 84 682 16 04;+48 504 712 287
E-mail: sekretariat@dpsszczebrzeszyn.pl - Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie
Kosmonautów, 78 20-358 Lublin - Dom Pomocy Społecznej Filia w Ostrowie Krupskim
- Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
Wiejska, 12 23-300 Janów Lubelski - Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty
Księdza Jerzego Popiełuszki, 21 20-052 Lublin - Dom Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty
Bartosza Głowackiego, 26 20-060 Lublin - Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja
Piasecka, 240 21-040 Świdnik - Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej
Archidiakońska, 7 20-113 Lublin - Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta
1 Maja, 30 - Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II
Ametystowa, 22 20-577 - Dom Pomocy Społecznej im. św. Siostry Faustyny w Krasnobrodzie
Sanatoryjna, 34 22-440 Krasnobród - Dom Pomocy Społecznej w Kraśniku
Oboźna, 36 23-200 Kraśnik - Dom Pomocy Społecznej w Matczynie 24-200
- Dom Pomocy Społecznej w Nowinach 22-105
Telefon: +48 82 545 97 97, +48 881 505 185
Faks: +48 82 569 07 89 - Dom Pomocy Społecznej w Nowinach
Telefon: +48 82 545 97 97
E-mail: dps@dpswnowinach.pl - Dom Pomocy Społecznej w Popkowicach
- Dom Pomocy Społecznej w Ruskich Piaskach 22-413
- Dom Pomocy Społecznej w Ryżkach 21-400 Łuków
- Dom Pomocy Społecznej w Surhowie
Telefon: +48 82 577 65 92 - Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce
Telefon: +48 84 686 06 44;+48 84 686 85 33 - Dom Pomocy Społecznej w Żyrzynie
Telefon: +48 81 446 79 85
E-mail: dpszyrzyn@gmail.com - Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi
Żdanowska, 3 22-400 Zamość - Dom Seniora "Słowikowo" - Gmina Leśniowice 22-122
- Dom Sławomira Socha
Telefon: +48 603 131 824 - Dom Uchodźcy "Lublin" - Fundacja Leny Grochowskiej
Lubartowska, 58 20-094 Lublin - DPS dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Felicjanek
Telefon: +48 81 855 55 77
E-mail: dps.jadwinow@wp.pl - DPS Kock
Tadeusza Kościuszki, 1B 21-150 Kock - DPS w Różance
- Dzienny Dom „Senior +” - Gmina Biłgoraj
Telefon: +48 84 688 28 63
E-mail: dziennydomseniorplus@gmail.com - Dzienny Dom Opieki Medycznej
Stawska, 322 - Dzienny Dom Pomocy
Zygmunta Wróblewskiego, 21 - Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów - Urząd Miasta Biłgoraj
Ignacego Paderewskiego
Telefon: +48 663 033 900
E-mail: ddps@bilgoraj.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00 - Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Krzywe Koło, 36 21-100 Lubartów
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:30 - Dzienny Ośrodek Adaptacyjny
6 Sierpnia, 20 - Dzienny Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną
Poturzyńska, 1 - Dzienny Ośrodek dla Osób Bezdomnych - Caritas Archidiecezji Lubelskiej
Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 2 Lublin - Filia Środowiskowego Domu Samopomocy Misericordia
Abramowicka, 122 20-391 Lublin - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Orzechowa, 10 22-437 Łabunie
Telefon: +48 84 611 30 08 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Batalionów Chłopskich, 49 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Hetmana Żółkiewskiego, 2 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Bus, 22a 22-122 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 66 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Chełmska, 5 22-107 Sawin - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Gmina Biłgoraj
Generała Tadeusza "Bora" Komorowskiego, 3
Telefon: +48 84 688 28 64
Faks: +48 84 688 35 84
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:15-15:15 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie - Gmina Baranów
Rynek, 14 24-105 Baranów
Telefon: 81 883 41 54
E-mail: gops@gminabaranow.pl - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Izbicy
Doktora Maksymiliana Kronlanda, 4 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kamieniu
Hrubieszowska, 40 22-113 Kamień - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułowie
Plac 100-Lecia Niepodległości - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suścu
Tomaszowska - Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia
Lędzian, 49 20-828 Lublin - Hospicjum Dobrego Samarytanina
Bernardyńska, 11a 20-109 Lublin - Jadłodzielnia
Nowy Plac Targowy Lublin - Jadłodzielnia
Piaskowa, 7 24-100 Puławy
Godziny otwarcia: 24/7 - Jadłodzielnia
Doktora Tadeusza Tyszkiewicza, 12
Godziny otwarcia: 24/7 - Miejsce noclegowe dla uchodźców obywatelstwa ukraińskiego
- Miejsce noclegowe dla uchodźców obywatelstwa ukraińskiego
- Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Kolejowa, 8 22-100 Chełm - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Zemborzycka, 88
Telefon: +48 814665350
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie - Filia nr 1
Lubartowska, 6 - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie filia nr 4
Niccolo Paganiniego, 12/202 - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie
Marii Koryznowej, 2d 20-137 Lublin - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie Sekcja pracy socjalnej Nr 1
Bartosza Głowackiego, 35 20-056 Lublin - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Spółdzielcza, 17A 24-150 Nałęczów - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Lubelska, 24 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Gmina Józefów
Krótka, 6 23-460 Józefów
Telefon: +48 84 687 83 98
E-mail: mops.jozefow@op.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Leśna, 17
Telefon: 81 458 62 09
E-mail: sekretariat@mops.pulawy.pl - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Pocztowa, 9
Telefon: +48 82 572 13 21 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Urząd Miasta Biłgoraj
Tadeusza Kościuszki, 13
E-mail: ops@mops.bilgoraj.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-15:30 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kraśniku
Grunwaldzka, 4a 23-204 Kraśnik - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tyszowcach
Kościelna, 25A - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdniku
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 12 21-040 Świdnik - Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie
Lwowska, 57 22-400 Zamość - Miejskie Centrum Usług Socjalnych im. Jana Pawła II
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 5 21-040 Świdnik - Miejskie Centrum Usług Socjalnych im. Jana Pawła II
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 5 - Mieszkania interwencyjne - Urząd Miasta Lublin
Północna, 125 20-818 Lublin - MOPS
3 Maja, 15 - Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna "Instytut Efektywnej Nauki" w Lublinie - Michał Mularski
Tadeusza Jacyny-Onyszkiewicza, 17 20-783 Lublin
Telefon: +48 815321155
E-mail: poradniaien@wp.pl - Noclegownia dla bezdomnych mężczyzn - Stowarzyszenie Nadzieja
Młyńska, 8 20-406 Lublin - Oddział Rehabilitacji Lubycza Królewska - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Lubyczy Królewskiej
Telefon: +48 509 466 320
E-mail: rehabilitacjalubycza@gmail.com - Ośrodek dla Cudzoziemców
Aleja Tadeusza Kościuszki, 29 21-400 Łuków
Telefon: +48257982543
E-mail: lukow@udsc.gov.pl - Ośrodek dla Cudzoziemców Bezwola 21-310
- Ośrodek dla Cudzoziemców Biała Podlaska
- Ośrodek Interwencji Kryzysowej
Kolejowa, 5 21-040 Świdnik - Ośrodek pomocy społecznej
Lubelska, 80 21-050 Piaski - Ośrodek Pomocy Społecznej w Gościeradowie
- Ośrodek Pomocy Społecznej w Urzędowie
Rynek, 13 - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjn-Wychowawczy w Alojzowie
- Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Rykach - Gmina Ryki
Ogrodowa, 6 08-500 Ryki
Telefon: +48 814736020
E-mail: orw.ryki@op.pl - Ośrodek Wsparcia - Gmina Biłgoraj 23-400
Telefon: +48 84 688 28 58 - Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością “Benjamin” - Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie
Zbożowa, 22a 20-827 Lublin
Telefon: 81 466 55 69 - Ośrodek Wsparcia Dziennego 24-130
- Państwowy Dom Dziecka
Telefon: +48 84 616 91 96
E-mail: pddz@onet.pl - Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza we Włodawie
Sztabowa, 2A 22-200 Włodawa - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Marii Konopnickiej
Aleja Partyzantów, 28 - Placówka Oświatowo-Wychowawcza (Dom Dziecka) 21-077
- Placówka Wielofunkcyjna „Pogodny Dom”
Pogodna, 31 20-337 Lublin - Placówka Wsparcia Dziennego “JUTRZENKA” - Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
Jutrzenki, 1 20-538 Lublin - Policyjna Izba Dziecka - Komenda Miejska Policji w Lublinie
Wyżynna, 18 20-560 Lublin - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr. 1
Stefana Okrzei, 24
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-18:00 - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Aleja Królewska, 3 24-100 Puławy - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Alfreda Sokołowskiego - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdniku
Elizy Orzeszkowej, 4 21-040 Świdnik - Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Krasnobrodzie
Sanatoryjna, 34 22-440 Krasnobród - Powiatowy środowiskowy dom samopomocy
Kościelna, 9 - Prawosławny Dom Pomocy Społecznej Diecezji Lubelsko-Chełmskiej
Doktora Gustawa Dolińskiego, 1 20-127 Lublin - Przystań - Powiatowy ośrodek wsparcia
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, 64a - Punkt Recepcyjny
Stanisława Wyspiańskiego, 8 Tomaszów Lubelski
Telefon: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Punkt Recepcyjny Chełm
Graniczna, 2A Chełm
Telefon: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Punkt Recepcyjny Dorohusk
Parkowa, 5 Dorohusk
Telefon: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Punkt Recepcyjny Hrubieszów
Stanisława Ciesielczuka, 2
Telefon: +48 47 721 75 75
E-mail: hosir2@op.pl
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Punkt Recepcyjny Mircze
Kryłowska, 18 Mircze
Telefon: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Punkt Recepcyjny Tomaszów Lubelski
Aleja Sportowa, 8 Tomaszów Lubelski
Telefon: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Punkt Recepcyjny Zamość
Hetmana Jana Zamoyskiego, 62 Zamość
Telefon: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie 24-160
Telefon: +48 81 881 02 11
Faks: +48 81 882 04 49
E-mail: sekretariat@spzolcelejow.pl - Schronisko dla bezdomnych im. św. Brata Alberta
Wołyńska, 69 22-100 Chełm - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn - Stowarzyszenie "Nadzieja"
Garbarska, 17
E-mail: biuro@nadzieja.lublin.pl - Schronisko dla bezdomnych mężczyzn im. św. Brata Alberta
Elizy Orzeszkowej, 4 21-040 Świdnik - Schronisko im. Świętego Brata Alberta - Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta
- Schronisko św. Brata Alberta
Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, 2 22-400 Zamość - SOS Wioska Dziecięca
Telefon: +48 84 542 08 00;+48 84 688 09 48
Faks: +48 84 688 09 51 - Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia
Hugona Kołłątaja, 64 - Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
Gracjana Chmielewskiego, 9 20-620 Lublin - Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego A Paulo w Lublinie - Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego A Paulo, Dom Zakonny
Dolna 3 Maja, 4 20-079 Lublin
Telefon: +48 815320429
E-mail: kancelaria@sowlublin.pl - Spichlerz św. Brata Alberta
Edwarda Dembowskiego - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem"
- Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło w Świdniku
Niepodległości, 11 21-040 Świdnik - Tutela
Nad Zalewem, 17 20-523 Lublin - Veteris 21-050
- Warsztat Terapii Zajęciowej - Ośrodek Pomocy Osobom Niepełnosprawnym przy Parafii Miłosierdzia Bożego
Lubelska, 135E 22-100 Chełm
Telefon: +48 82 565 67 66
E-mail: wtz.chelm@caritas.pl - Warsztat Terapii Zajęciowej - Fundacja "Między Nami" 20-515
- Warsztat Terapii Zajęciowej - Spółdzielnia Niewidomych im. M. Sękowskiego
Bartosza Głowackiego, 35 - Warsztat Terapii Zajęciowej - Fundacja Aktywator
- Warsztat Terapii Zajęciowej - Puławskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego
- Warsztat Terapii Zajęciowej - Lubelskie Towarzystwo Dobroczynności
Konrada Wallenroda, 2a - Warsztat Terapii Zajęciowej - Nałęczowskie Stowarzyszenie Charytatywne
Zygmunta Chmielewskiego - Warsztat Terapii Zajęciowej - Stowarzyszenie Integracji Społecznej
Partyzancka, 42 - Warsztat Terapii Zajęciowej - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" w Zamościu Koło Terenowe w Biłgoraju
Henryka Sienkiewicza, 15
Telefon: +48 84 686 51 42
E-mail: biuro@spdnbilgoraj.pl - Warsztat Terapii Zajęciowej - Gmina Sułów
- Warsztat Terapii Zajęciowej - CARITAS Diecezji Sandomierskiej
Jana Zamoyskiego - Warsztat Terapii Zajęciowej - CARITAS Diecezji Siedleckiej
Kościelna, 53 21-200 Parczew - Warsztat Terapii Zajęciowej - Gmina Krasnobród
- Warsztat Terapii Zajęciowej - Gmina Zwierzyniec
Partyzantów, 3B 22-470 Zwierzyniec
Telefon: +48 84 687 20 46
Faks: +48 84 687 20 46 - Warsztat Terapii Zajęciowej - Fundacja na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy Otwórzmy Swoje Serca
Telefon: +48 84 685 61 59
Faks: +48 84 685 61 59
E-mail: wtz.biszcza@o2.pl;poczta@wtzbiszcza.pl - Warsztat Terapii Zajęciowej - Gmina Komarów Osada
- Warsztat Terapii Zajęciowej - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Generała Gustawa Orlicz-Dreszera, 14 - Warsztat Terapii Zajęciowej - Gmina Józefów
Czesława Mużacza „Selima”, 1
Telefon: +48 84 68 78 738
Faks: +48 84 68 78 738
E-mail: wtzjozefow@wp.pl - Warsztat Terapii Zajęciowej - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rykach
Leona Wyczółkowskiego, 12 08-500 Ryki - Warsztat Terapii Zajęciowej "MISERICORDIA" - Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym "Misericordia"
Głuska, 138 - Warsztat Terapii Zajęciowej im. T. Klimczaka - Stowarzyszenie "Źródło" Osób Niepełnosprawnych Umysłowo, ich Rodzin i Przyjaciół
Gospodarcza, 32 - Warsztat Terapii Zajęciowej w Majdanie Zahorodyńskim 22-130
- Warsztat Terapii Zajęciowej w Muratynie - Gmina Łaszczów
- Warsztaty Terapii Zajęciowej
- Warsztaty terapii zajęciowej - Mazurskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych
Chełmska, 5 22-107 Sawin
E-mail: wtzsawin1@wp.pl - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy - Urząd Gminy Susiec 22-672
Telefon: +48 846662078
E-mail: wtzgrabowica@wp.pl - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Janowicy PSONI - Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną 21-070
Telefon: +48 82 567 70 64
PSONI Koło w Łęcznej, Warsztaty w Janowicy. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. - Willa Seniorówka
Telefon: +48 516 018 200 - Zakład Aktywności Zawodowej
Przechodnia, 11 - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Curynie
- Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy "GAWRA" 23-460
- ŚDS Roztocze - Lubelskie Towarzystwo Dobroczynności
Konrada Wallenroda - Środowiskowe Centrum Wsparcia w Kraśniku
Aleja Niepodległości, 23 Kraśnik - Środowiskowy Dom Samopomocy
Adama Mickiewicza, 2a - Środowiskowy Dom Samopomocy
Wólka Profecka, 26 - Środowiskowy Dom Samopomocy
Lubelska, 81A - Środowiskowy Dom Samopomocy
Rynek, 18A 22-107 Sawin - Środowiskowy Dom Samopomocy - Urząd Miasta Biłgoraj
Tadeusza Kościuszki, 28
Telefon: +48 84 627 40 03; +48 579 496 040
E-mail: sds@bilgoraj.pl - Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi 22-600
- Środowiskowy Dom Samopomocy PSOUU Koło w Świdniku
Tadeusza Kościuszki, 8 21-040 Świdnik
Telefon
- -
Tadeusza Kościuszki
Toaleta
- Szalet Miejski
Bóźniczna, 7 - Szalet Miejski - dostęp publiczny - opłata
Nowa, 31 21-200 Parczew - Toaleta
- Toaleta płatna - dostęp publiczny - opłata
Targowa - toaleta samoczyszcząca - dostęp publiczny
Niepodległości, 3 - Toi Toi
Doświadczalna - ToiToi - dostęp publiczny
- -
Aleja Warszawska - -
Osmolicka, 13 20-523 Lublin - - - dostęp publiczny
- -
aleja Ślimakowa - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- - - bez opłaty
- -
- -
- -
- -
Króla Jana III Sobieskiego, 1 - -
- -
Króla Jana III Sobieskiego, 1 - -
Króla Jana III Sobieskiego, 1 - -
Króla Jana III Sobieskiego, 1 - -
Króla Jana III Sobieskiego, 1 - -
- -
- - - bez opłaty
- - - bez opłaty
- - - opłata
Plażowa, 3A - - - dostęp publiczny - bez opłaty
- - - dostęp publiczny - bez opłaty
- - - bez opłaty
- - - dostęp publiczny - bez opłaty
Cmentarna
Godziny otwarcia: 24/7 - - - dostęp publiczny - bez opłaty
- -
- -
Warszawska, 189 - -
Nadstawna - -
Ceramiczna - -
Zamkowa - - - bez opłaty
- - - opłata
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 24 23-100 Bychawa - -
- -
Urzędowska, 343 - -
- -
Władysława Reymonta Chełm - - - bez opłaty
- - - opłata
Lipowa, 13e - - - opłata
Kredowa - -
Fryderyka Chopina - - - opłata
Adama Mickiewicza - -
Mieczysława Romanowskiego, 24 23-400 Biłgoraj - - - dostęp publiczny - bez opłaty
- - - bez opłaty
- -
- - - dostęp publiczny
- - - dostęp publiczny - opłata
- - - opłata
- -
- -
- - - dostęp publiczny - bez opłaty
Aleja Unii Lubelskiej, 2 - -
Browarna, 2 - -
- - - dostęp publiczny - opłata
Promenada nad Jeziorem Białym - - - opłata
Armatnia Góra - -
Kazimierska - - - dostęp publiczny - opłata
6 Sierpnia - -
Kardynała Stefana Wyszyńskiego - -
- - - dostęp publiczny
Polna, 57 21-509 Kodeń Drugi - -
- - - TomiKajaki - dostęp publiczny - bez opłaty
- -
- - - dostęp publiczny - opłata
Kaniowczyków - - - dostęp publiczny - opłata
Stanisława Eustachiewicza - -
Agronomiczna - - - dostęp publiczny - opłata
- - - dostęp publiczny - opłata
Portowa - - - dostęp publiczny - opłata
Portowa - -
- -
Gospodarcza - - - dostęp publiczny
- - - opłata
Zamkowa - - - dostęp publiczny
- -
- - - opłata
Shark Village - - - bez opłaty
Podzamcze - - - ZTM Lublin
Doświadczalna - -
Sybiraków, 5 - -
- -
- -
- - - dostęp publiczny - bez opłaty
Plac Anny Jabłonowskiej - -
- -
Konstantego Romualda Budkiewicza, 4 - - - opłata
Plac Wolności, 18 23-400 Biłgoraj - - - dostęp publiczny - bez opłaty
- - - dostęp publiczny - bez opłaty
Automat do sprzedaży
- Koleje Mazowieckie - ASEC
- Koleje Mazowieckie - ASEC
Dworcowa - Automat 1 - Prezerwatywy
Automat vendingowy zainstalowany w łazience męskiej na parterze (przy wyjściu na parking piętrowy) - Automat 2 - Prezerwatywy
Automat vendingowy zainstalowany w łazience męskiej na pierwszym piętrze (przy wyjściu na parking piętrowy) - Automat 3 - Prezerwatywy
LOKALIZACJA Automat vendingowy zainstalowany w łazience męskiej na pierwszym piętrze (za fastfoodami przy Multikinie) - Biletomat - ZTM Lublin
Plac Dworcowy - Biletomat - ZTM Lublin
Władysława Jagiełły, 1 - Biletomat - ZTM Lublin
Hieronima Łopacińskiego - Biletomat - ZTM Lublin
Fabryczna, 3b - Biletomat - ZTM Lublin
Pętla Majdanek - Biletomat - ZTM Lublin
Szwoleżerów - Biletomat - ZTM Lublin
Plac Dworcowy - Kawa
Aleje Tysiąclecia, 6 - parkomat
- parkomat
- parkomat
- parkomat
Profesora Antoniego Gębali - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Archidiakońska, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Radziwiłłowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Radziwiłłowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Prezydenta Gabriela Narutowicza, 32b
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Żołnierzy Niepodległej
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Zesłańców Sybiru, 2
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Cicha, 3
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Świętoduska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Ogrodowa
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Świętoduska, 12
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Krakowskie Przedmieście, 41
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Lubartowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Fryderyka Chopina, 9
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Plac Wolności
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Tadeusza Kościuszki, 10
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Krucza, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Furmańska, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Furmańska, 7
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Jerzego de Tramecourta
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Lipowa, 10
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Stanisława Staszica, 13
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Radziwiłłowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Krakowskie Przedmieście, 64
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Kapucyńska, 6
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Podwale
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Żołnierzy Niepodległej
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Tadeusza Kościuszki, 2
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Podwale
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Czechowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Kowalska, 12
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Ogrodowa, 8
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Lipowa
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Świętoduska, 12
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Jezuicka, 9,11
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Fryderyka Chopina, 8
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Bernardyńska, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Zielona, 22
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Niecała
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Orla, 18
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Kowalska, 5
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
3 Maja
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Stanisława Staszica, 5/6
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Stanisława Staszica, 20
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Krakowskie Przedmieście
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Rybna, 10
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Czechowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Krakowskie Przedmieście
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Kapucyńska, 1
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Niecała, 16
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Peowiaków, 5
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Chmielna
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Fryderyka Chopina, 16a
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa A - City Parking Group S.A
Aleje Tysiąclecia, 5
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Idziego Radziszewskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Artura Grottgera
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Stanisława Leszczyńskiego, 56
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Stanisława Leszczyńskiego, 24
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Graniczna, 14
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Aleja Józefa Piłsudskiego, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Idziego Radziszewskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Marii Skłodowskiej-Curie, 42
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Marii Skłodowskiej-Curie, 9
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Dolna Panny Marii, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Stanisława Leszczyńskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Górna, 10
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Górna, 13
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Aleja Józefa Piłsudskiego, 7
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Obrońców Pokoju
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Obrońców Pokoju, 10
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Idziego Radziszewskiego, 8
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Stanisława Leszczyńskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Ignacego Mościckiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Dolna Panny Marii
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Aleja Józefa Piłsudskiego, 12/4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Ofiar Katynia
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Idziego Radziszewskiego, 6
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Boczna Lubomelskiej, 2
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Stanisława Leszczyńskiego, 8
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Górna, 5
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Graniczna, 7
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Obrońców Pokoju
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Idziego Radziszewskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Idziego Radziszewskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Marii Skłodowskiej-Curie, 30
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Dolna Panny Marii, 12
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Dolna Panny Marii
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Dolna Panny Marii, 68a
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Dolna Panny Marii
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Marii Skłodowskiej-Curie
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa B - City Parking Group S.A
Marii Skłodowskiej-Curie, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Zamojska, 41
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Przemysłowa
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Rusałka
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Aleja Unii Lubelskiej
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Misjonarska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Bernardyńska, 20
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Zamojska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Przemysłowa, 7
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Zamojska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Wesoła, 22
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Rusałka
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Farbiarska, 8
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Bernardyńska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Zamojska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Miła, 4
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Misjonarska, 12
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Misjonarska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 19
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Miła, 9
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa C - City Parking Group S.A
Zamojska, 21
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Lubartowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Księdza Michała Słowikowskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Targowa
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Sieroca
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Czwartek, 27
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Doktora Kazimierza Jaczewskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Probostwo, 8
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Lubartowska
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Czwartek
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Aleje Zygmuntowskie
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Mieczysława Biernackiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Lubartowska, 58a
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Szkolna, 18
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Nadstawna
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Sieroca
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Lubartowska, 36
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Doktora Kazimierza Jaczewskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Ruska, 15A
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Sieroca
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Czwartek
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Aleje Zygmuntowskie
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Probostwo, 23
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Czwartek
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Aleja Józefa Piłsudskiego
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa D - MPK Lublin Sp. z o.o
Mieczysława Biernackiego, 7
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa С - City Parking Group S.A
Wschodnia, 2
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Parkometr podstrefa С - City Parking Group S.A
Wschodnia, 15
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-18:00 - Ptasi Bufet
Aleja Jana Pawła II - Soczewkomat
- Zniczomat
Weterynaryjny
- "Blamir" Schronisko Dla Psów Mirosław Blacha
Włodawska, 23a 22-100 Chełm
Telefon: 82 563 06 73 - 4 Łapy
Zachodnia
Telefon: +48 608 528 122
Godziny otwarcia: Mo-Fr 14:00-18:00; Sa 09:00-13:00 - AgiVet
Sławinkowska, 106 20-810 Lublin
Telefon: +48 537 758 402
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00, Sa 10:00-14:00 - Amicus
Leonarda, 16
Telefon: +48697061999
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00 - Animal Med
Zachodnia, 43
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 10:00-14:00 - Animal-Wet
Księżnej Izabelli - ApiWet 21-404
Telefon: +48 25 796 33 25
Godziny otwarcia: Mo-Su 07:00-22:00 - Asante
Kwiatów Polskich, 2 - AstraVet
Pana Balcera
Telefon: +48 81 524 21 20 - Burzyński K. i Spółka
1 Maja, 34 21-100 Lubartów
Telefon: +48 818 552 351 - Canis
- Całodobowa Klinika Weterynaryjna Szmaragdowa
Szmaragdowa, 4a 20-570 Lublin
Telefon: 81 527 92 92
Godziny otwarcia: 24/7 - Central Vet
Zygmunta Wróblewskiego, 4 - Cztery Łapy
Nałęczowska
Telefon: +48 81 561 85 85
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-14:00 - Cztery łapy
Zachodnia, 43
Godziny otwarcia: Mo-Fr 14:00-18:00; Sa 09:00-13:00; Su off - Elza
Wiejska, 26 - EMwet
Krężnicka, 167 20-515 Lublin - Gabinet Weterynaryjny
Zygmunta Wróblewskiego, 16D 24-100 Puławy
Telefon: +48508434351 - Gabinet Weterynaryjny
Rubinowa, 2/1A 20-575 Lublin
Telefon: +48601815315
Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:00-19:00; Sa 10:00-16:00; Su 16:00-18:00; PH off - Gabinet Weterynaryjny "Cztery Łapy"
Zamojska, 90 23-400 Biłgoraj
Telefon: +48846418293 - Gabinet Weterynaryjny "na Tuwima"
Juliana Tuwima, 7 Zamość
Telefon: +48 790 870 373
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-15:00 - Gabinet Weterynaryjny AGAMA
Wschodnia, 2 24-130 Końskowola - Gabinet Weterynaryjny AGAMA
Wschodnia, 2 24-130 Końskowola
Telefon: 691 527 219
Godziny otwarcia: Mo-Fr 16:30-19:00 - Gabinet Weterynaryjny „Na Długiej”
Długa, 36 08-550 Kłoczew - Gabinet Weterynaryjny Blue Vet Robert Czarnecki
Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 41b 22-400 Zamość - Gabinet weterynaryjny Cor-Vet 21-030
- Gabinet weterynaryjny Eurovet
Henryka Halickiego, 3 - Gabinet weterynaryjny Ilona Misiak
Międzyrzecka, 72i 21-400 Łuków
Telefon: +48 504 587 695
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-12:00,15:00-20:00; Sa 12:00-18:00; Su 18:00-20:00 - Gabinet Weterynaryjny Krzysztof Jakubiec 21-404
Telefon: +48 508 133 666 - Gabinet Weterynaryjny Magdalena i Waldemar Kowalscy
Zwierzyniecka, 4 - Gabinet weterynaryjny R.J. Polski
Telefon: +48601346327 - Gabinet weterynaryjny W. Pawluk
Kryłowska, 2
Telefon: +48604491970 - Gabinet weterynaryjny Wet.Rol. sc.
Czerwonego Krzyża, 17 - Gabinet weterynaryjny Wet.Rol. sc.
Suchawska, 5 - Krzysztof Kalisz
Cmentarna, 5
Telefon: 601559135 - Lecznica Dla Zwierząt
Magnoliowa, 23 21-345 Borki - Lecznica dla zwierząt
Leśna, 6 - Lecznica dla zwierząt
Rzeczycka, 10 - Lecznica Weterynaryjna
- Lecznica weterynaryjna
Nadrzeczna, 54 - Lecznica weterynaryjna Gajda Stanisław
Cypriana Kamila Norwida, 22 24-100 Puławy
Telefon: +48818863610 - Livet Marcin Lizut
Generała Franciszka Kleeberga, 52 21-150 Kock
E-mail: mszpinak@poczta.onet.pl - Lubartowska Przychodnia Małych Zwierząt
Juliusza Słowackiego, 21 21-100 Lubartów
Telefon: +48814761986;+48814761986
E-mail: przychodnia@lpmz.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa-Su 09:00-14:00 - Lubelski Animals
Edwarda Dembowskiego - Lubelskie Centrum Małych Zwierząt
Franciszka Stefczyka, 11 20-151 Lublin
Telefon: +48817404277 - Marek Kulesza Przychodnia dla zwierząt
Piotra Norblina, 7A
Telefon: +48818868762 - Marwet
Konwaliowa, 1A 20-258 Turka - Mielnicka Marzena, lek. wet. Gabinet weterynaryjny
Telefon: +48506146695 - Poliwet
Kazimierza Tumidajskiego, 2 - Prywatna Praktyka Weterynaryjna MAXWET
Lubelska, 43 24-160 Wąwolnica
Telefon: +48 514 576 404
E-mail: maxwet.lecznica@wp.pl - Przychodnia dla zwierząt w Baranowie
Puławska, 52 24-105 Baranów - Przychodnia Vetenaryjna
Parkowa 21-200 Parczew - Przychodnia weterynaryjna
Mikołaja Reja - Przychodnia Weterynaryjna
Świętego Piątka, 26
Telefon: +48846270481
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00; Su 10:00-12:00 - Przychodnia weterynaryjna "Cavia"
Chełmska, 19B 22-200 Włodawa - Przychodnia Weterynaryjna "NOE"
Wierzbowa, 5 20-353 Lublin
Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:00; Sa 12:00-15:00 - Przychodnia Weterynaryjna Eskulap
Wiślana, 28 08-530 Dęblin - Przychodnia Weterynaryjna Eskulap
Graniczna - Przychodnia Weterynaryjna Koncertowa
Wojciecha Żywnego - Przychodnia Weterynaryjna Levet - Grzegorz Lenard 21-300
Telefon: +48 668 395 323
E-mail: levet.gabinet@gmail.com
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:30-18:00; Sa 08:00-13:00 - Przychodnia weterynaryjna R. Szaluś
- Przychodnia Weterynaryjna S.C. M. Kotowicz W.Kotowicz
Tymiankowa, 7 20-542 Lublin
Telefon: +48 81 526 51 51
E-mail: tymiankowa@przychodnia-dla-zwierzat.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 08:00-20:00, Sa 10:00-16:00, Su 10:00-12:00 - Przychodnia Weterynaryjna SpecjalWET
Doświadczalna, 50A 20-280 Lublin - Przychodnia weterynaryjna T. Dobrowolski, J. Łój
Zamojska, 30 22-437 Łabunie
Telefon: +48 601 383 889
Godziny otwarcia: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 09:00-15:00 - Puławskie Centrum Weterynaryjne
- Rex
Leonarda, 3B 20-625
E-mail: rex@dmrex.mygbiz.com
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:30-19:30; Sa 10:00-13:00 - Roland Kusy
Generała Mieczysława Smorawińskiego - Uniwet
Jaworowa, 3 - Vet
Młodej Polski, 18 20-863 Lublin - Vet Centrum
Racławicka, 1A - Vethand Jerzy Wójcik
Turystyczna, 132 20-258 Lublin - VETKA - Przychodnia wererynaryjna
Dożynkowa, 18
Telefon: 697061999;881137156
E-mail: vetka.pl@gmail.com
Godziny otwarcia: Mo-Fr 12:00-19:00; Sa 10:00-14:00 - WET MEDICAL
Nadstawna, 47
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:30-18:00; Sa 09:30-14:00 - wet.
- Weterynaria
- Weterynarz
Bialska, 30 21-505 Janów Podlaski - Weterynarz
Wojska Polskiego, 146 - Weterynarz Mateńko
- WetZam
Jana Kilińskiego, 5
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-14:00; Su 18:00-19:00 - Zakład Higieny Weterynaryjnej w Lublinie
Droga Męczenników Majdanka, 50
Telefon: +48 81 744 36 91
E-mail: zhw.lublin@wiw.lublin.pl
Godziny otwarcia: Mo-Fr 07:00-15:00; Sa-Su off - ZDROVET
Organowa, 6B 20-882 Lublin
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00 - Zdrowy Zwierz
Infułacka
Telefon: +48531546958
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00 - Zwierzvet
Partyzantów, 23B 22-470 Zwierzyniec - Łapolubni
Nadbystrzycka, 107 - Łęcicki Tadeusz
Wojska Polskiego, 135 - -
Browarna, 2B 22-100 Chełm
Godziny otwarcia: 24/7 - -
Stefana Żeromskiego, 3 21-500 Biała Podlaska - -
Wodna, 76 - -
Leśna, 20c - -
- -
Przemysłowa, 2 - -
Legionistów, 4 21-002 Panieńszczyzna - -
Francuska, 15 - -
Spacerowa, 5 - -
Wodna, 54 - -
Warszawska, 30A - -
- -
3 Maja, 27 22-440 Krasnobród - -
Aleja Najświętszej Marii Panny, 6 - -
Adama Mickiewicza, 25 - -
Szczebrzeska, 12
Godziny otwarcia: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00
Kosza
- Kosz
- Kosz
- Pojemnik na zużyte baterie
Bus - no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name